Skip to main content.

Hos Univar står vi alltid klare til å hjelpe deg. Ta gjerne kontakt hvis du har noen spørsmål om våre produkter og tjenester eller hvis du har behov for annen type støtte fra oss.

Univar Norge

Univar AS
Rosenholmveien 25
NO-1414 Trollåsen
Norge

Kundeservice Norge
Telefon: +47 22 88 16 00

E-post: ordre.no@univar.com

 

Børge Skagen

Key Account Manager Marine +47 90514946 Borge.Eivind-Skagen@univar.com

Geir Eikemo

Nordic Technical Manager Lubricants +47 92446239 geir.eikemo@univar.com

Geir Kvalheim

Key Account Manager +47 94873623 geir.kvalheim@univar.com

Gisle Tverland

Innesalg +47 90052380 gisle.tverland@univar.com

Hans Kristian Sæta

Key Account Manager +47 91335916 hans-kristian.saeta@univar.com

Helge Johnsen

Sales Manager +47 48170897 helge.johnsen@univar.com

Kaare JO Nilsen

Key Account Manager Industry/Aviation/Marine +47 90784042 kaare.nilsen@univar.com

Mats Børnes

Marine Desk +47 48037086 mats.bornes@univar.com

Rita Walberg

Sales admin +47 41541775 rita.walberg@univar.com

Rune Wike

Key Account Manager +47 91335943 rune.wike@univar.com

Meld deg på nyhetsbrevet vårt

Fire ganger i året sender vi ut et e-nyhetsbrev med spennende produktnyheter og featurereportasjer fra våre kunder i smøremiddelbransjen.
  • Dette feltet er for valideringsformål og skal stå uendret.