skip to main content
SwedishNorwegianFinnishDanish

Vi er ditt smøremiddelteam

Vi er et solid team av salgsmedarbeidere som enten har ansvaret for en del av landet, eller et eget fagområde.

Ta kontakt med representanten i ditt distrikt dersom du har spørsmål om Shells smøremidler. Vi står klare for å bistå deg!

Helge Johnsen
Sales Manager Norway
Mob. 481 70 897
helge.johnsen@univar.com

Rune Wike
Account Manager
Ansv.: Østfold, Vestfold,
Buskerud, Telemark, Aust- og
Vest-Agder, Sør Rogaland, Oslo,
Akershus, Hedmark, Oppland.
Mob. 913 35 943
rune.wike@univar.com

Hans-Kristian Sæta
Account manager
Ansv.: Nord Rogaland,
Hordaland, Sogn og Fjordane,
Møre og Romsdal, Sør og Nord Trøndelag
Nordland, Troms, Finnmark.
Mob. 913 35 916
hans-kristian.saeta@univar.com

Børge Skagen
Key Account Manager Marine
Ansv.: Marine og offshore Norge.
Mob. 905 14 946
borge.eivind-skagen@univar.com

Kaare Nilsen
Account Manager Marine
Ansv: Marine Norge
Mob. 907 84 042
kaare.nilsen@univar.com

Gisle Tverland
Account Manager
Mob. +45 31 67 43 97
gisle.tverland@univar.com

Rita Walberg
Sales Support
Tlf. 210 022 62
rita.walberg@univar.com

Thomas Kristensen
Nordic Aviation Sales
Mob. +45 22 20 51 84

For teknisk rådgivning, kontakt
E-mail: Nordic.Technicalhelpdesk@univar.com

Besøksadresse
Univar AS
Nils Hansens vei 2
0667 Oslo
Norway